RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej komerčního prostoru, 6145 m2, Dolní Kalná

35 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Dolní Kalná

Nabízíme k prodeji komerční objekt - průmyslový areál v obci Dolní Kalná, okres Trutnov. Tato nemovitost je skvělou investiční příležitostí s vysokým potenciálem a atraktivní návratností investice.
Průmyslový areál disponuje velmi dobrou stavební konstrukcí, která zajišťuje stabilitu a bezpečnost. Jeho rozlehlost umožňuje využití k různým druhům podnikatelských činností.
S celkovou zastavěnou plochou 6299m² a užitnou plochou také 6299m², je tato nemovitost dostatečně prostorná pro vaše podnikání. Objekt je přízemní, zateplený, vytápěný “saharou” na vodu, má sociální zázemí, rozdělené pro muže a ženy - šatny, jídelny, koupelny a wc.
Další výhodou je dostatečná parkovací plocha jak pro kamiony, tak i osobní vozy. Jde cca o 20 míst, která jsou k dispozici jak pro dodavatele, vlastní spedici či pro zaměstnance, tak i pro návštěvníky.
Poloha objektu je také klíčovým faktorem pro investory. Nachází se v obci Dolní Kalná, která je dobře dostupná a má vynikající dopravní spojení. Objekty jsou vybaveny alarmem. K dispozici je také odpadní čistírna vody pro celý objekt.
Je zde rozvod studené i teplé vody. Přívod plynu je zajištěn plynovodem. Elektřina je dostupná v napětí 230 V, 380 V. Nosnost podlah je 10t/m2. Osm ramp.
Investiční potenciál a výhodná poloha této nemovitosti v obci Dolní Kalná nabízejí skvělou příležitost pro rozvoj vašeho podnikání.
V případě zájmu o prohlídku a pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:379280Plocha užitná:6299
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitostVoda:rozvod studené a teplé vody
Elektřina:230 V, 380 V, 400 VStav objektu:Velmi dobrý
Budova:SkeletováOdpad:ČOV pro celý objekt
Topení:jinéDoprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Radek Farkaš
Kontakt na makléře Radek Farkaš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.