RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1500 m2, Jablonec nad Nisou

2 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Jablonec nad Nisou

Exkluzivně nabízíme stavební pozemek v Proseči nad Nisou v lokalitě Na Kopečku. Celková výměra pozemku je 3 081 m². Geometrickým plánem bude rozdělen na pozemek o výměře 1 500 m² (k prodeji) a zbylých 1 581 m². Nebo je možné rozdělit jinak podle požadavků kupujícího. Prodávaný pozemek 1 500 m² je dle platného územního plánu veden jako zastavitelná plocha BP2.45 (plochy bydlení - příměstské, přípustné využití je pro bydlení v rodinném domě). Územně plánovací informace a vyjádření k dělení pozemku je k dispozici u makléřky.
Pozemek je slunný, přístupný z obecní cesty - Horní ulice. Pozemek je na kopečku, tedy svažitý, zato nabízí krásný výhled na protější stráň. Na pozemku je několik náletových dřevin. Okolní zástavba je v dostatečné vzdálenosti na to, aby na pozemku bylo zajištěno soukromí. Elektřina v blízkosti pozemku, vodu nutno řešit vlastní studnou.
Více informací Vám ráda sdělí makléřka.

Číslo nabídky:379290Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Hana Karpíšková
Kontakt na makléře Ing. Hana Karpíšková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.