RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 150 m2, Kelč

3 540 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kelč

Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděný RD a přilehlé pozemky o celkové rozloze 4179m2 v rámci insolvenčního řízení. Popis nemovitosti vychází z informací znaleckého posudku:
Jedná se o samostatně stojící původní vesnický RD s obytnou částí a navazujícími hospodářskými částmi. RD je částečně podsklepený (ne pod obytnou částí), s jedním obytným NP a obytným podkrovím. Dům je zděný ze smíšeného zdiva založený na kamenných základových pasech a masivní kamenné podezdívce. Vnitřní omítky jsou vápenné, vnější vápenné. Okna jsou plastová s izolačním sklem. Stropy nad obytnou částí jsou dřevěné. Střecha je sedlová s dřevěným krovem a taškovou krytinou. Podlahy jsou s běžnými povrchy. RD je původního stáří minimálně 100 let. v r. 1990 proběhly stavební úpravy - oprava krovu s novou střešní krytinou, fasáda, zčásti v přízemí -nové stropy, nové interiérové dveře , nová přípojka vody, kanalizace a el - rozvody Cu. V r. 1997 byla provedena nová plynová přípojka. V r. 2002-2012 byla provedena přístavba verandy a byly provedeny nové klempířské prvky. Dále byla udělána nová kuchyně, nové podlahy a v r. 2008 nová plastová okna. Hospodářské budovy jsou v jižní části funkčního celku bývalá stodola se sedlovou střechou sloužící jako garáž a sklad a ze severu navazující bývalé chlévy - zděná stavba se sedlovou střechou a původní cementovou krytinou. Na obytnou část navazující stodola s kotelnou - též se jedná o zděnou stavbu se sedlovou střechou a taškovou krytinou. RD je napojen na veřejné rozvody el., vodovod, odpady jsou svedeny do jímky. Vytápění je ÚT s kotlem na TP, elektrokotlem a kotlem na plyn.
Nemovitost je prodávána v rámci insolvenčního řízení vedeného pod značkou KSOS 22 INS 16906/2022 u Krajského soudu v Ostravě.
Více informací u makléře nabídky a též ve znaleckém posudku, který je k dispozici.
Více informací je také zveřejněno v insolvenčním rejstříku na adrese justice.cz
Výměry a uvedené údaje jsou pouze orientační

Číslo nabídky:379312Plocha užitná:150
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:Dobrý
Budova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Miroslav Hodina
Kontakt na makléře Ing. Miroslav Hodina

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.