RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 243 m2, Brno

5 590 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brno , Brno-Židenice

Hledáte ideální parcelu pro stavbu nebo investici? Máme pro vás atraktivní nabídku pozemku vhodného pro výstavbu rodinného domu. Tento pozemek se nachází na adrese Táborská 181/167 v Brně.

Na parcele se momentálně nachází rodinný dům, který je určen k demolici a má zastavěnou plochu 243 m2. Kromě toho jsou na pozemku k dispozici dva přístavky. Okolní zahrada má rozlohu 328 m2 a je osázena keři a stromy. Celková plocha parcely je příjemných 571 m2.

Tento pozemek disponuje kompletní infrastrukturou, včetně veřejné kanalizace, obecního vodovodu, plynu a elektřiny. V samotném domě jsou zavedeny dva elektroměry, což nabízí flexibilitu při využívání elektrické energie.

Nabízíme vám jedinečnou příležitost vytvořit si vlastní domov či investiční nemovitost na této perspektivní parcele. Pro bližší informace a prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na setkání s Vámi.

ÚZEMNÍ PLÁN:
SMÍŠENÉ PLOCHY OBCHODU A SLUŽEB
• slouží převážně k umístění obchodních a servisních provozoven a administrativy, které podstatně neruší bydlení.
• pokud objekty v této ploše tvoří blokovou strukturu a obsahují i funkci bydlení, požaduje se využití minimálně částí vnitrobloku přilehlých k bytovým domům pouze pro každodenní rekreaci zde bydlících obyvatel (tj. především pro zeleň a hřiště); tímto požadavkem se nevylučuje možnost umístění podzemních garáží pod terénem vnitrobloku za podmínky, že příjezd do těchto garáží nezhorší pohodu bydlení a nadzemní část vnitrobloku bude využívána, jak je výše požadováno.
Přípustné:
• administrativní budovy
• stavby pro bydlení v rozsahu do 50 % výměry funkční plochy; za stavby pro bydlení se přitom považují objekty, ve kterých více než polovina podlahové plochy odpovídá požadavkům na trvalé bydlení a je k tomuto účelu určena, a stavby sloužící k zajištění funkce bydlení (nadzemní stavby technické vybavenosti, garáže, parkoviště apod.) –
• maloobchodní provozovny do velikosti 1 500 m2 prodejní plochy, maloobchodní provozovny do velikosti 3 000 m2 prodejní plochy za předpokladu situování ve vícepodlažním objektu odpovídajícím charakteru území a zajištění parkování v objektu, -
• provozovny stravování a ubytovací zařízení, Příloha č.1 obecně závazné vyhlášky statutárního města Brna č. 2/2004, ve znění pozdějších předpisů 23
• řemeslné provozovny,
• služebny městské policie,
• stavby pro správu a pro církevní, kulturní, sociální, zdravotnické, školské a sportovní účely, vč. středisek mládeže pro mimoškolní činnost a center pohybových aktivit,
• - zábavní zařízení
Podmíněně mohou být přípustné:
na základě prověření v ÚPD zóny15) :
- maloobchodní provozovny do 10 000 m2 prodejní plochy,
- maloobchodní provozovny do 3 000 m2 prodejní plochy nesplňující výše uvedené podmínky pro přípustné stavby.

V připravovaném ÚP: Stabilita: stabilizovaná, Kód plochy s rozdílným způsobem využití (RZV): C
Název RZV: plocha smíšená obytná. Struktura zástavby: rezidenční nízkopodlažní. Výšková úroveň zástavby: 3-10 m.

Číslo nabídky:379332Plocha užitná:243
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objektElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:Určený k demoliciBudova:Cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Lenka Kalvodová
Kontakt na makléře Lenka Kalvodová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.