RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 1228 m2, Litoměřice

1 150 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Litoměřice

Návrší Mostka, v minulosti zvaná Mostná hora 279 metrů nad mořem, je lesem zarostlý kopec v Českém středohoří na severním okraji města Litoměřice a východně od zaniklé obce Pokratice. V roce 1910 zde byla postavena výletní restaurace s rozhlednou. Spolu s nedalekým vrchem Kočka (též zvaným Sovice), která se nachází asi 0,7 km východně, a Bílými stráněmi u Pokratic (asi 1,5 km severozápadním směrem odtud) se jedná o výletní místo místních obyvatel a oblíbenou zahrádkářskou lokalitu využívanou i k trvalému nebo sezónímu bydlení.
V exkluzivním zastoupení majitele nabízí náš tým zahradu v osobním vlastnictví s malou dřevěnou chatkou na uskladnění náčiní a věcí či alternativnímu přespání. Nemovitost se nachází na úpatí Mostné hory v Litoměřicích a dominantou pozemku je krásný výhled na královské město a portu bohemiku. Zahrada je v horní části rovinatá dále svažitá. Příjezd k pozemku je možný automobilem, parkování na pozemku lze po úpravě. Na zahradě je dle územního plánu postavit objekt o zastavěné ploše třiceti metrů čtverečních. Voda v minulosti připojena, nyní lze vyřešit vrtanou studnou. Elektřina zažádáno u ČEZ o nové připojení.
V případě zájmu shlédněte kompletní prezentaci a volejte pro domluvení prohlídky. Vaši nemovitost můžete nabídnout jako protihodnotu.

Číslo nabídky:379357Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Michal Kožíšek
Kontakt na makléře Michal Kožíšek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.