RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 6761 m2, Trmice

7 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Trmice

Nabízíme Vám příležitost koupě pozemku pro komerční výstavbu o výměře 6 761 m2 v blízkosti nájezdu na dálnici D8 v ulici Edisonova v Trmicích.

Dle územního plánu se pozemek nachází v ploše pro výrobu a skladování - drobná výroba a služby. Pozemek je přístupný přímo z obecní komunikace, kterou prochází obecní vodovod a kanalizace. Konkrétní možnost napojení bude nutno řešit s příslušným distributorem dle připraveného projektu.

Pozemek je kompletně vyčištěn od náletů a původních budov. V katastru nemovitostí je zapsáno věcné břemeno elektrického vedení. Bližší informace jsou k dispozici v podkladech, které obdržíte před prohlídkou. Do části pozemku zasahuje ochranné pásmo železniční tratě.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, stačí vyplnit kontaktní formulář, na základě čehož do emailu obdržíte připravené podklady k nemovitosti. Budeme se na Vás těšit při osobní prohlídce.

Číslo nabídky:379711Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Martin Štrojsa
Kontakt na makléře Martin Štrojsa

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.