RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem prostoru kanceláří, 88 m2, České Budějovice

Informace u makléře

České Budějovice

Nabízíme exkluzivně k pronájmu moderní industriální chytré kanceláře s výhledem na Budvar. Projekt Suchomel je skvělou volbou pro společnosti, které hledají kvalitní pracovní prostředí, skladové prostory a strategickou polohu v klidné částí průmyslové zóny v Českých Budějovicích.

Nabízíme vám možnost pronájmu dvou samostatných nebytových jednotek, s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením ( se sprchou) v druhé části budovy., která prochází rekonstrukcí. K nastěhování od jara 2024.

C) 88 m2 (1NP v části 2)
D) 82 m2 (1NP v části 2)


Všechny kanceláře jsou vybaveny samostatnými elektroměry, novými elektrickými rozvody a LED osvětlením. Topení je zajištěno tepelnými čerpadly pro úsporné vytápění. Budova je zabezpečena moderním systémem zabezpečení, který zvyšuje bezpečnost a komfort.


Tento nově zrekonstruovaný kancelářský komplex je součástí polyfunkčního areálu o rozloze 8000 m2. Společně s kancelářemi máte možnost si pronajmout skladové prostory, a to:

- 2 haly s výškou stropu nad 5 m (3x 146 m2)
- samostatný objekt (200 m2) s vlastním sociálním zařízením ( sprcha)
- část zpevněné plochy
- 4 buňky

Součástí areálu je též hlídané parkoviště s kapacitou pro 40 aut. Tím získáte veškerý prostor, který potřebujete pro efektivní provoz vaší společnosti.

Projekt Suchomel se nachází na strategické adrese v Suchomelské ulici, nedaleko supermarketu TERNO a nově vybudovaného retail parku Strakonická. Máte tedy výbornou dostupnost veřejnou dopravou a centrum města je vzdálené pouhých 6 minut jízdy autem. Nájezd na D3 je autem za pouhých 5 minut.


V Projektu Suchomel jsou dále momentálně dostupné tyto kanceláře:
180 m2 (2NP v části 1) - 9 kanceláří

V této části mají nájemci k dispozici společné prostory: kuchyňku, která je vybavena americkou lednicí s výrobníkem ledu, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou i kávovarem značky Nespresso. Dále je možné využívat i dvě zasedací místnosti. Na každém patře je WC a je zde i možnost využití sprchy.Dejte si možnost přesvědčit se osobně a v případě zájmu o prohlídku těchto prostor kontaktujte makléřku nabídky.

Číslo nabídky:380259Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Jednotka:za měsícStav objektu:Po rekonstrukci
Budova:Smíšená
Jana Chrtová
Kontakt na makléře Jana Chrtová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.