RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 773 m2, Praha

16 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha

Zájemcům o koupi parcely pro stavbu rodinného domu nabízíme zajímavou možnost koupě pozemku v Praze Běchovicích.

Rovinatý pozemek najdete v klidné části Běchovic, na konci slepé ulice Nad Propustí. Parcela je součástí již zastavěného území a regulativy pro stavbu jsou tak určeny charakterem okolní zástavby. Dle typů staveb v okolí zde bez problémů můžete vystavět standardní rodinný dům s patrem i obytným podkrovím. Koeficient zastavěnosti se u okolních parcel pohybuje do 45%.

Pozemek je napojen na všechny inženýrské sítě: elektřina, plyn, kanalizace i vodovod.

Běchovice jsou zajímavou, rozvíjecí se částí Prahy. V místě najdete plnou občanskou vybavenost v podobě široké palety obchodů a služeb. Velkým benefitem je i blížká základní škola, která je 200 m od pozemku. Zajímavou alternativou dopravy do centra Prahy může být i vlak, který z nedaleké zastávky jezdí ve špičce několikrát za hodinu.

Velkým benefitem této nabídky je i její investiční potenciál. Prodávající jsou v konečné fázi procesu získání územního rozhodutí pro stavbu bytového domu o 4 bytových jednotkách. Budoucí majitel tak může této varianty využít a začít po nákupu pozemku hned stavět.

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:380361Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Jan Kratochvíl
Kontakt na makléře Jan Kratochvíl

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.