RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1596 m2, Bžany

2 550 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Bžany

Nabízím Vám k prodeji stavební parcelu v OV o výměře 1.596 m².
Pozemek je rovinatý, neoplocený, přístup je po zpevněné asfaltové obecní komunikaci. Elektřina je přivedena na pozemek a vodovodní řad vede podél stavebního pozemku. Na pozemku se vyskytují jen částečně náletové křoviny a trvalý travní porost. Pozemek je zahrnutý do platného územního plánu v zóně bydlení venkovské ( zastavěné a zastavitelné území ).

Pozemek se nachází v okrajové zastavěné části vedle obce Mošnov. Dopravní obslužnost je zajišťována zejména linkovou autobusovou dopravou i individuálně. Klidná lokalita rodinných domů vhodná pro nerušené bydlení.

Lhenice jsou malá vesnice, část obce Bžany v okrese Teplice. Nachází se asi dva kilometry jihozápadně od Bžan. Lhenice leží v katastrálním území Lhenice u Bžan o rozloze 3,78 km². V katastrálním území Lhenice u Bžan leží i Bukovice a Mošnov.

V okolí obce se také nachází do vzdálenosti 20 km:
Zřícenina hradu Kostomlaty / Rozhledna Milešovka / Rozhledna Ledvice / Botanická zahrada Teplice / Rozhledna Letná / Aquacentrum Teplice / Zámek Duchcov / Rozhledna Radejčín / Jezero Milada / Jezero Barbora / Rotunda sv. Petra a Pavla v Želkovicích / Zřícenina hradu Kyšperk / Skiareál Komáří vížka / Hrad - zřícenina Střekov / Rozhledna Větruše / Zřícenina hradu Kamýk / Střekovská rozhledna - Malé Sedlo / Rozhledna Varhošť / ZOO Ústí nad Labem / Rozhledna Erbenova vyhlídka / Lyžařské středisko Bouřňák / Lyžařské středisko Telnice / Dřevěný chrám sv. mučedníka Valentina v Mostě / Rozhledna na Šibeníku / Rozhledna Vlčí hora / Rozhledna Hněvín / Aquadrom Most / Hrad Litoměřice / Zřícenina hradu Házmburk / Rozhledna Lucemburkův kopec / Zámek Vrbičany

Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná právě pro Vás.
Našim klientům zajistíme optimální variantu financování pro koupi této nemovitosti.
Inzerovaná cena za nemovitost je včetně právního servisu a provize RK.
V případě více zájemců, bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Číslo nabídky:380508Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Michal Novák
Kontakt na makléře Michal Novák

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.