RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1515 m2, Háje nad Jizerou

1 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Háje nad Jizerou

Exkluzivně nabízíme stavební pozemek v Hájích nad Jizerou katastrální území Rybnice. Pozemek dle ÚP určen k výstavbě rodinného domu venkovského typu
k trvalému bydlení či k rekreaci. Pozemek je mírně svažitý orientovaný na jihovýchod, přístupný z obecní asfaltové komunikace. Jedná se o klidné slunné místo s nekonečným výhledem na Krkonoše a Český ráj, které je vhodným výchozím bodem pro turistiku, cykloturistiku, lyžování, ale i odpočinek. Nedaleké Krkonoše a blízký Český ráj nabízí mnoho dalších sportovních aktivit pro sportovce i turisty v každém věku. Inženýrské sítě: elektřina - na hranici pozemku; voda obecní, kanalizace - je možno řešit ČOV. Obec Háje nad Jizerou se nachází v okrese Semily, v Libereckém kraji, ve středu spojnice mezi městy Semily a Jilemnice, na březích řeky Jizery v nadmořské výšce 396 m nad mořem, žije zde 676 obyvatel. Tato dvě města jsou v krátké dojezdové vzdálenosti a najdete zde veškerou městskou infrastrukturu.
Pro více informací kontaktujte makléřku. Naše RX finance vám poskytne nejlepší podmínky pro financování nemovitosti.

Číslo nabídky:380537Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ivana Špalková
Kontakt na makléře Ivana Špalková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.