RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej komerčního objektu, 625 m2, Peruc

2 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Peruc

Dobrý den, jste investor a hledáte zajímavou příležitost? Nabízíme k prodeji dva domy v klidné vesnici Černochov, části městyse Peruc.

Oba domy jsou nyní před rekonstrukcí, což otevírá širokou škálu možností pro jejich využití. Můžete je využít jako vicegenerační bydlení, kde každá generace bude mít své soukromí, nebo je můžete přestavět na bytové jednotky a komerční prostory. Tyto prostory je možné dále adaptovat na kanceláře, dílny nebo provozovny pro různé podnikatelské aktivity.

Tato nemovitost představuje skvělou investiční příležitost. V okolí je vysoká poptávka po nájemním bydlení, což zajišťuje pravidelný příjem z pronájmu. Díky výhodné poloze a potenciálu pro další rozvoj se jedná o investici se zajímavou návratností.

Nemovitosti mají v součtu zhruba 387m² užitné plochy a plocha pozemku je zhruba 625m². Ve větším objektu započala rekonstrukce, užitná plocha se stává z zhruba 287m² s možností půdní výstavby pro např., další bytové jednotky a menší objekt se stává zhruba z 100m² užitné plochy. Přístup k nemovitosti je zajištěn po asfaltové vozovce s dostatečným parkovacím prostorem. Elektřina je k dispozici jak ve standardním napětí 230 V, tak i ve vyšším napětí 380 V. Zahrada, kterou oba domy sdílí, je ideální pro odpočinek a relaxaci. Je to skvělé místo pro setkávání s rodinou a přáteli. Okolí je klidné a tiché, což zaručuje pohodové bydlení.

Ve vesnici nalezneme dětské a fotbalové hřiště, koupaliště, knihovnu a kostel s unikátními freskami sv. Václava z 14. století. Díky malé hustotě obyvatel je v vesnici opravdový klid a díky své poloze je zde možnost mnoha procházek po okolí. Černochov je vzdálen od městysu Peruc zhruba 5 km. V městysu nalezneme veškerou občanskou vybavenost, vlakové a autobusové spojení, síť obchodů, knihovnu, školu, školku, mnoho hřišť, poštu, lékaře aj. Z Černochova jsme v Praze automobilem za zhruba 40 minut.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:380612Plocha užitná:387
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:Před rekonstrukcí
Budova:SmíšenáDoprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Helena Pinďáková
Kontakt na makléře Helena Pinďáková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.