RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej prostoru kanceláří, 305 m2, Vodňany

Informace u makléře

Vodňany

Exkluzivně nabízíme k prodeji objekt s komerčními prostory k různým druhům podnikání, v minulosti zde byla autodílna, která byla později rekolaudována na truhlárnu. Dům je podsklepený, v hlavním objektu se nachází 5 kanceláří, kuchyňka, chodba, WC se sprchou a prostorná půda, kde by se daly budovat další kancelářské prostory, či ateliér. Celý areál tvoří uzavřený dvůr, což poskytuje dostatek soukromí a bezpečí. Část objektu kde se nachází kancelářské prostory, má cca 305 m2 užitné plochy a zbylá část pro výrobu a skladování cca 560 m2 užitné plochy.
Nemovitost se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, další výhodou je, že do Českých Budějovic je dojezd pouhých 30 minut autem.
Objekt je napojen na obecní vodovod. Napojení do kanalizace je řešeno přes původní septik. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem umístěným ve sklepě. Dům je nyní využíván jako kancelářské prostory a sklad stavebního materiálu, má dva samostatné vstupy přímo z ulice a vjezd pro nákladní automobily. Přidružené prostory poskytují vynikající zázemí pro podnikání většího rozsahu a část objektu přístupná z ulice přímo vybízí ke zřízení obchodu, či jiných drobných služeb, přičemž může zůstat zbylá část domu oddělená.
Pokud hledáte objekt s velkorysými prostory a potenciálem k podnikání, neváhejte a kontaktujte mě.
Těším se na Vás!

V případě vícero zájemců si prodávající si vyhrazuje právo vybrat dle jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:380614Plocha užitná:700
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:Cihlová
Mgr. Irena Sokolová
Kontakt na makléře Mgr. Irena Sokolová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.