RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2128 m2, Markvartice

1 250 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Markvartice

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek v obci Markvartice u Děčína. Pozemek se nachází na konci obce v klidné části v sousedství potoka a lesa. Výhodou nemovitosti je vlastní kopaná studna. O připojení k elektřině je již zažádáno. V obci se nachází vodovod, ale v současné chvíli nemá kapacitu pro nové připojení. Odpady nutno řešit vlastní ČOV. Dle územního plánu je pozemek součástí plochy bydlení venkovského charakteru (B) mají územním plánem jako hlavní využití stanoveny individuální rodinné domy; místní komunikace, pěší cesty; garáže na vlastním pozemku. Podmínky prostorového uspořádání stanovují maximální výšku zástavby na dvě nadzemní podlaží plus (tj. povinně) obytné podkroví. Podíl zpevněných ploch u pozemků do 1000 m2 max. 35 %, u větších pozemků max. 25 % rozlohy stavebního pozemku. Minimální velikost stavebního pozemku pro 1 rodinný dům je 800 m2.
Pozemek je volně přístupný a je možné si jej prohlédnout individuálně kdykoliv. V případě zájmu o více informací kontaktujte náš team. Hypotéku Vám zdarma vyřídí na klíč náš hypoteční specialista. Vaši nemovitost můžete nabídnout protiúčtem s oboustranným doplatkem.

Číslo nabídky:380660Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:Studna

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Michal Kožíšek
Kontakt na makléře Michal Kožíšek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.