RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 100 m2, Šťáhlavy

3 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Šťáhlavy

Nabízíme Vám k prodeji cihlový dům v obci Šťáhlavy, okres Plzeň - město. Zastavěná plocha a nádvoří je cca 418m², zahrada cca 508m². Nemovitost disponovala jednou bytovou jednotkou 5+1 (cca 100m²) s dvěma samostatnými vchody. Celkový výměr pozemku je cca 929m².

Technický popis RD: Objekt je zděný ze smíšeného zdiva (plné cihly a kámen), osazené na kamenných základech bez izolace. Krytina střechy je z pálených tašek na dřevěném krovu. Rodinný dům je zčásti podsklepený, jednopodlažní, bez obytného podkroví, podstřeší tvoří volný půdní prostor. Stropy nad 1. NP jsou dřevěné trámové se záklopem a povalové s hliněnou mazaninou se slámou a rákosovou omítkou na podhledových prknech, nad sklepem klenbové cihelné. Komínové těleso zděné, poškozené, v nadstřešní části v havarijním stavu.
Rodinný dům je napojen stávajícími přípojkami na venkovní inženýrské sítě, přípojkou splaškové kanalizace, plyn v lokalitě není. Voda je přivedena do objektu ze studny, která je společná i pro sousední pozemek. Pramen vody pro vlastní studnu se nachází na pozemku. Možnost připojení na obecní vodovodní řad, který je přiveden k hranici pozemku.

Nemovitost umožňuje dvě varianty realizace:
a) kompletní rekonstrukce objektu
b) celková demolice stavby s možností recyklace stavebního materiálu (vyhotovený a schválený demoliční projekt a souhlas s odstraněním stavby - možnost nahlédnutí do dokumentace).

V bezprostřední blízkosti je maximální občanská vybavenost (MHD, restaurace, škola, školka, dostatek dětských hřišť). Obec Šťáhlavy se nachází 12km od Plzně.

Číslo nabídky:380716Plocha užitná:100
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:Velmi dobrýBudova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Lenka Davidová
Kontakt na makléře Lenka Davidová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.