RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rybníka, 8197 m2, Přídolí

1 639 400,00 Kč  (Včetně provize RK)

Přídolí

Unikátní příležitost: nabízíme vám nádherný pozemek s výhledem a tůní k všestrannému využití.

Nachází se nedaleko malebné obce Spolí v katastrálním území Přídolí, jen kousek od kouzelného Českého Krumlova. Tůň o rozloze cca. 500 m2 je z jedné strany (severovýchodní) chráněná lesem a od jihozápadu otevřená. Tůň se stává ideálním místem pro odpočinek a relaxaci . Stromy které lemují všechny tři pozemky poskytují stín, ale i regulují intenzitu slunečního svitu, vytvářejíce tak optimální podmínky pro budoucí využití tohoto pozemku. Díky této péči lze tůň využívat jako osvěžující koupací jezírko nebo jako místo pro chov ryb - a proč ne obojí?
Voda v tůni zůstává příjemně teplá během letních dní, díky tomu, že je přiváděna voda z hladiny rybníku nad ním.
Nabízíme Vám možnost využít pozemek podle vlastního uvážení. Zvažte postavení mobilheimu či karavanu a nechte se unášet klidem okolní přírody (Umístění mobilheimu vyžaduje územní rozhodnutí nebo územní souhlas stavebního úřadu). Můžete zde zřídit včelín (https://www.novinky.cz/clanek/bydleni-tipy-a-trendy-tichy-bzukot-a-vune-ulu-tak-vypada-bydleni-se-vcelami-v-jednom-dome-40404203) nebo si vybudovat vlastní posed - přesně podle vašich představ. Dle územního plánu zde lze postavit včelín, posed a stavby pro účely zemědělství, lesnictví, vodní hospodářství, etc. . Pod tůní se nachází ještě menší tůňka o výměru do cca. 25 m2

Příjezd k tůni je pohodlný a zajištěný přímo z obecní cesty. Můžete k tůní umístit i několik karavanů. Elektrika či studna na pozemku nejsou. Využití pozemku viz územní plán (fotogalerie).
Tato tůň s velkým potenciálem vás zve k vytvoření vlastního ráje. Nechte svou fantazii volný průchod a staňte se majitelem tohoto malebného kousku přírody.

Číslo nabídky:380845Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bc. Rebecca Riemová
Kontakt na makléře Bc. Rebecca Riemová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.