RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 20 m2, Mnichovice

2 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Mnichovice

Dovolujeme si Vám nabídnout samostatně stojící rekreační chatu, která je položená v okrajové části obce v chatařské oblasti poblíž lesa. Chata je v průměrném stavebně technickém stavu.

Chata je založena na základových pasech. Svislé konstrukce jsou zděné/dřevěné. Střecha je šikmá, osazena plechovou krytinou. Na střeše jsou žlaby se svody. Vchodové dveře jsou dřevěné prosklené. Okna jsou dřevěné. Podlahy jsou kryté PVC, nebo koberci. Fasáda není zateplená. Nemovitá věc je přístupná z místní nezpevněné komunikace.

Chata je rozdělena na dvě místnosti. Vytápění pomocí přímotopů. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny (380V), kanalizace je svedena do septiku, voda je odebírána z vlastní studny.

Na pozemku parc. č. St. 1216 se nachází stavba chaty č.e. 598. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 1205/23, který je v katastru vedený jako zahrada. Pozemky tvoří dohromady jeden funkční celek. Pozemky jsou mírně svažité, oplocené. Na pozemku se dále nachází suchá toaleta a krb.

Město Mnichovice leží v malebné zvlněné krajině, přibližně 30 kilometrů jihovýchodně od Prahy. Centrální část se rozkládá v údolí Mnichovky a na přilehlých svazích. Další části leží na božkovské a myšlínské plošině. V letních měsících se počet obyvatel díky velké chatové zástavbě rozrůstá až na úctyhodných 6 600. V zimních měsících patří okolí Mnichovic k oblíbeným běžkařským cílům. Nedaleko se nacházejí známé Ladovy Hrusice a Ondřejovská hvězdárna. Ke katastrálnímu území města se také řadí blízké vsi Božkov a Myšlín.

PENB se v současné době zpracovává proto je uváděna třída G.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Číslo nabídky:380871Plocha užitná:20
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikVoda:Studna
Stav objektu:DobrýBudova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Věra Krulichová
Kontakt na makléře Věra Krulichová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.