RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 102 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

5 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Dovolujeme si Vám nabídnout řadový, částečně podsklepený, přízemní, rodinný dům s půdou. Nemovitost prochází celkovou rekonstrukcí.

Budova je založena na základových pasech. Krov je dřevěný. Střecha budovy osazena plechovou krytinou. Na střeše je komín a střešní okna. Vchodové dveře do budovy jsou plastové prosklené. Vnitřní dveře v domě jsou dřevěné plné nebo částečně prosklené. Okna domu jsou plastová. Podlahy jsou betonové kryté keramickou dlažbou, nebo plovoucí podlahou. Obklady jsou z keramických dlaždic. Fasáda budovy není zateplená. Nemovitá věc je přístupná z místní komunikace.

Dispozice 5+kk. Vytápění je možné z více zdrojů, pomocí plynového kotle, nebo pomocí krbu s napojením na radiátory. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, kanalizace, vodovodu, plynovodu (odpojen). Na pozemku se dále nachází studna, bazének, terasa s krbem.

Na pozemku parc. č. 816 se nachází stavba rodinného domu č.p. 226. Pozemek je rovinatý, oplocený. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace. Pozemek není položený v zátopové oblasti.

Dvojměstí Brandýs n/L – St. Boleslav je díky své historii, plné občanské vybavenosti a umístěním velmi žádanou lokalitou. Nachází se dlouhodobě na předních příčkách v indexu kvality života ve městech. Město nabízí nejen spousty kulturních akcí ale i sportovní a volnočasové aktivity. Nájezd na dálnici Praha – Mladá Boleslav cca 3 minuty.

PENB se v současné době zpracovává proto je uváděna třída G.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Číslo nabídky:380872Plocha užitná:140
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:V rekonstrukciBudova:Cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Věra Krulichová
Kontakt na makléře Věra Krulichová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.