RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 300 m2, Vanovice

4 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vanovice

Prodej rodinného domu 5+2, který se nachází na překrásném místě v obci Vanovice v místní části Drválovice, okres Blansko s přístupovou cestou a přímým vstupem na pozemek, vzdálené 45 km od Brna.
Rodinný dům je postaven na vlastním pozemku o celkové ploše 1.755 m2 což zaručuje maximální soukromí pro uživatele, z toho zastavěná plocha činí 919 m2 a užitná plocha pak cca 300 m2.
Obvodové zdi jsou vyzděny cihla, kámen. Střešní krytina je z pálené tašky. V roce 1986 nová střecha včetně vazníků.
Dispozice rodinného domu:
Objekt má jedno podlaží k užívání, 1x zasklenou verandu, 2 x kuchyň.
- 1.NP : Zde se nachází vstupní místnost, která slouží jako hala. Je zde umístěn plynový kotel BAXI , který zajišťuje vytápění domu. Z této vstupní haly se vstupuje do kuchyně.
- Kuchyňský prostor sousedí s obývacím pokojem, koupelnou a pokojem. Z tohoto pokoje se dostanete do dalšího pokuje, který je neprůchozí.
- Z Kuchyně může také vstoupit přes zasklenou verandu na WC a do zadní části domu kde se nachází druhá kuchyně, dva pokoje, komora k uskladnění věcí a také na dvůr.
- Nad obytnou plochou je půdní prostor kdy majitelé ocení možnost rozšíření za účelem dalšího využití
- Rodinný dům má 4. sklepní prostory s možností širokého výběru využití ( dílna , uskladnění uhlí , sklad potravin….)
Do rodinného domu je zavedena elektřina, plyn.
Voda v domě je rozvedena z vlastní studny, přípojka obecní vody v komunikaci před domem.
Odpad je sveden do septiku.
Rodinný dům je vytápěn kombinovaným plynovým kotlem BAXI, který zajišťuje i ohřev vody nebo kotlem na tuhá paliva, který je umístěný ve sklepě domu. Další možnost vytápění je krbem v obývacím pokoji.
Součástí domu je rozsáhlý uzavřený dvůr jehož součástí jsou dvě samostatné garáže, dřevník, stodola a hospodářské přístavky, které nabízejí pro majitele širokou možnost využití. Na dvoře se nachází také studna a pergola s udírnou.
Možný příjezd i ze zadní částí pozemku.
Rodinný dům obklopuje oplocená zahrada s vysázenými stromy a keři.


Vanovice leží 7 kilometrů severně od Boskovic.
Součástí obce je i místní část Drválovice, které leží poněkud západněji na silnici k Letovicím. Malá osada si stále zachovává vzhled a uspořádání z doby před mnoha lety. Malé návsi kraluje bílá obecní zvonice, postavená roku 1750, která sloužila k vyhlašování požárů a dalších nebezpečí. Okolo ní jsou seskupeny usedlosti.
K dispozici je MŠ , ZŠ 1. stupeň , potraviny. Kompletní občanskou vybavenost nabízí město Letovice vzdálené 7 km. Brno je vzdálené 45 km.
Zdejší terény jsou vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, za příhodných sněhových podmínek i pro lyžování (běžky). Dále je zde možnost jízdy na koních, agroturistiky, sběru hub a lesních plodů. V místním kulturním domě se tradičně pořádají různé společenské akce jako plesy a zábavy. V krásném sále na Záložně se konají výstavy, koncerty a další kulturní akce.

Pro více informací volejte makléře nabídky

Číslo nabídky:381188Plocha užitná:300
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:septik, jímka
Voda:StudnaElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:DobrýTopení:ústřední plynové, ústřední tuhá paliva
Budova:SmíšenáDoprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

René Sehnal
Kontakt na makléře René Sehnal

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.