RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej výrobního prostoru, 350 m2, Světec

5 999 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Světec

Nabízíme k prodeji prodejnu v přízemí s kompletním zázemím výrobny - pekárna a cukrárna s vyhlášenou značkou. Ta je součástí nabídky. Výnos z prodeje této provozovny pokryje náklady na celý dům, včetně splácení případných úvěrů.
V ceně je dále vícegenerační dům v rohové poloze na adrese Ulice Kostomlatská, Část obce Světec, Obec Světec, okres Teplice. Tato nemovitost se vyznačuje skvělým potenciálem investice a vysokou návratností.

Dům disponuje 5 a více pokoji a patří do kategorie smíšeného objektu. Je situován na pozemku o ploše 409m², s zastavěnou plochou 197m² a užitnou plochou 560m². Stav objektu je dobře udržovaný, což zaručuje minimální investice do renovace. Je také částečně podsklepený.

Vybavení nemovitosti je částečné a zahrnuje zahradní domek pro letní měsíce, udržovanou zahradu v zadní části objektu, garáž o ploše 26 m² a 8 parkovacích míst. Orientace domu na sever a jih zajišťuje dostatečné osvětlení a sluneční energii během celého dne.
Patří k nim i výhodná poloha nemovitosti. V blízkosti se nachází kompletní síť obchodů a služeb, škola, školka, zdravotnická zařízení a pošta. Díky dostupnosti kanalizace, dálkového vodovodu, plynovodu a elektřiny (s napětím 230 V a 380 V) je nemovitost plně vybavena potřebnými přípojkami.

Nemovitost je napojena na kanalizaci, má dálkový vodovod a přívod plynu prostřednictvím plynovodu. Elektřina je zajištěna jak 230 V, tak i 380 V. Topení je řešeno ústředním plynovým systémem. který zajišťuje efektivní a ekonomické vytápění, odděleně obytný a výrobní prostor. Přístup k nemovitosti je snadný díky vlakovému spojení a blízké dálnice.

K dispozici je také internetové připojení a satelitní sítě.

Tato nemovitost nabízí skvělou příležitost pro investory, kteří hledají nemovitost s vysokým potenciálem a dobrou návratností. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:381444Kategorie:

Komerční

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V,
Stav objektu:DobrýTopení:ústřední plynové
Budova:SmíšenáTelekomunikace:Internet
Doprava:vlak, dálnice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Zdeněk Ciboch
Kontakt na makléře Zdeněk Ciboch

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.