RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1013 m2, Velké Přílepy

8 200,00 Kč  (Včetně provize RK)

Velké Přílepy

Veškeré informace naleznete na www.parcely-velke-prilepy.cz

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemky v obci Velké Přílepy o různých velikostech. Můžete si vybrat svou vysněnou parcelu ze škály od 821m2 do 1013m2.

Přístup k pozemkům zajištěn pohodlně po nově vybudované komunikaci ze zámkové dlažby. K pozemkům jsou rovněž zavedeny veškeré inženýrské sítě, a to rozvod elektřiny i plynu (rozvodná skříňka u každé parcely), gravitační kanalizace splašková i dešťová, vodovodní přípojka i optický datový kabel. Parcely jsou tak kompletně zasíťovány a sítě zkolaudovány vč. přístupové komunikace.

V rámci územních regulativ lze na pozemcích postavit rodinný dům o max. 2 nadzemních podlažích se sedlovou, valbovou či polovalbovou střechou. Maximální zastavitelnost parcel činí 20% a v případě zájmu lze postavit i vícegenerační dům se třemi bytovými jednotkami.

Nově vznikla obslužná komunikace propojuje ulici Podmoráňskou a ulici Pražskou. V blízkosti stavebních parcel bude vybudováno obchodní centrum s občanskou vybaveností.

V obci Velké Přílepy naleznete mateřskou i základní školu, restaurace, kino, vinný sklípek, poštu, knihovnu i obchod s potravinami. Cesta do Prahy autem cca 15 minut. Přímé autobusové spojení Velké Přílepy - Praha 6 Bořislavka cca 18 minut.

Koupi pozemku lze financovat pomocí hypotečního úvěru, jež Vám taktéž pomůžeme výhodně zařídit.

Spolupráce s konkurenčními realitními makléři vítána.

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky či emailem.

Číslo nabídky:382235Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za m2Odpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Doprava:dálnice, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Jakub Žižka
Kontakt na makléře Ing. Jakub Žižka

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.