RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 863 m2, Pilníkov

1 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Pilníkov

Nabízíme exkluzivně na prodej stavební pozemek o výměře 863 m2, v Podkrkonoší, v obci Pilníkov, 8 km od Trutnova. Územním plánem je pozemek určen jako plocha smíšená, obytná-městská, k zastavění jedním rodinným domem. Plocha se nachází na okraji zástavby nových rodinných domů, na vyvýšeném místě, je svažitá, s celodenním slunečním svitem a unikátním rozhledem do kraje. Příjezd je z obecní asfaltové komunikace a dále po soukromé místní komunikaci, jejíž 1/3 spoluvlastnictví je součástí prodeje. Inženýrské sítě - na pozemku je zřízen sloupek-elektřina 220V, 380V. V dosahu několika metrů od pozemku je možno se napojit v kanalizační šachtě na gravitační obecní kanalizaci. Připojení na obecní vodovod je možné na hranici pozemku. Občanská vybavenost a komunitní život v menší obci, výborná dopravní dostupnost, blízkost města i vyhlášených krkonošských lyžařských areálů ... jsou to ideální parametry pro Váš nový domov? Neváhejte kontaktovat makléřku. V roce 2027 je plánováno připojení regionu k dálniční síti ČR - otevření dalšího úseku dálnice D11 z Hradce Králové do Trutnova. Další úsek bude dostavěn až na polské hranice.

Číslo nabídky:382359Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Jana Zvárová
Kontakt na makléře Mgr. Jana Zvárová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.