RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 6090 m2, Ovčáry

14 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ovčáry

Zájemcům o zajímavou investici nabízíme pozemky o celkové ploše více než 6000 m² na okraji obce Ovčáry, cca 18 km od Prahy.
Pozemek je jasně ohraničený, oplocený a dobře přístupný z místní komunikace. V minulosti zde fungovalo Letovisko Na kopě, areál pro rekreaci a sociální ochranu státních zaměstnanců. V současné době jsou budovy na pozemku stojící v havarijním stavu a určené k odstranění.

Aktuálně platný územní plán definuje pozemky k využití jako Občanské využití - veřejná infrasktruktura, resp. Veřejné prostranství - veřejná zeleň. V současné době je již v pokročilé fázi změna územního plánu na využití v podobě Bydlení v rodinných domech. Bylo by tedy možné pozemek rozdělit na menší parcely a využít je k zástavbě rodinnými domy.

Možná nejzajímavějším variantou by bylo využití pozemků pro rekreační účely, tedy pro vybudování kongresového hotelu, wellness hotelu apod. Lokalita výborně dostupná z Prahy a přitom stranou městské či vesnické zástavby k tomu přímo vybízí. S obcí je tento záměr již projednáván a z její strany má podporu.

V případě dotazů či zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:382462Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Jan Kratochvíl
Kontakt na makléře Jan Kratochvíl

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.