RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2059 m2, Králův Dvůr

Informace u makléře

Králův Dvůr

Chcete bydlet v přírodě na okraji vyhledávané chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a přesto kousek od Prahy? Právě pro Vás představuji stavební pozemek v Levíně u Berouna. Levín je součástí města Králův Dvůr, který leží jihozápadně od Prahy a tudíž se jedná o velice atraktivní lokalitu se skvělou dostupností na Prahu (po D5 20 min), Beroun (8 min), Plzeň (35 min). Autobusové spoje do okolních měst (včetně MHD) a železniční zastávka.
Králův Dvůr centrum, které je od pozemku vzdáleno pouhých 5 minut autobusem, nebo 3 minuty autem, poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, obchody, pošta, lékař atd.). V Berouně, který je dnes již spojený s Královým Dvorem se nachází kvalitní zdravotnická zařízení, srovnatelná s Prahou, sportovní i společenské vyžití.

Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu, plocha BV- BI.2 bydlení individuální venkovského typu. Koeficient zastavěnosti KZ pro jednobytové domy 0,60, KZ pro dvojbytové domy 0,85. Vzhledem k velikosti pozemku jsou přípustné RD o 2 bytových jednotkách nebo dvojdomy se společným vjezdem na pozemek. Pozemek je vhodný jak pro individuální bydlení, tak pro investici.
Součástí inzerce je návrh vizualizace domu s 2 bytovými jednotkami o celkové užitné ploše 177 m2 celý dvojdům, cena 7,9mil. - 3,95mil na jednotku dispozičně 4+kk o výměře 89m2. Garáž může být postanena samostatně na přání klienta.
Na pozemku se nachází vodovodní přípojka s vodovodní šachtou, sloupek s elektrickou přípojkou a elektroměrem. Dle vyjádření stavebního úřadu lze dobudovat kanalizační přípojku, nebo odpad řešit domovní čističkou odpadních vod.
Pozemek je vhodný také k výstavbě většího domu s využitím k podnikání.

Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.

Číslo nabídky:382664Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Ing. Markéta Stanová
Kontakt na makléře Ing. Markéta Stanová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.