RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 4+1, 122 m2, Praha

16 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 2

Nabízíme nově zrekonstruovaný dům ve vysokém standardu, s praktickou dispozicí 4+1 v právě dokončující se rezidenci Neklanova v historické lokalitě Praha Vyšehrad, kousek od Náplavky s neomezeným potenciálem rekonstrukce a v dosahu veškerých služeb. Byty ve 4. podlaží si můžete zrekonstruovat podle svých potřeb a představ. Jedná se o dva byty vedle sebe, které si můžete koupit dohromady nebo zvlášť. 4 samostatné místnosti, 2 koupelny a chodby o celkové výměře 122 m2.

Dům prochází kompletní rekonstrukcí včetně nových páteřních rozvodů vody, elektřiny a plynu, nová fasáda domu, nově vybudovaný výtah a repasovaná okna a dveře. Každý byt má nové bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel a do bytu jsou zavedeny nové rozvody.

Výhodou bytu je, že si ho můžete zrekonstruovat podle vlastních představ. Podlahy v bytě jsou původní parkety, stejně tak i krásné dřevěné dveře.

Okolí vyniká množstvím kvalitních restaurací, kaváren i bohatou nabídkou kulturního vyžití nejen na náplavce. Téměř u domu se nachází stanice tramvaje Výtoň, odkud se dostanete jednu zastávku na stanici metra Karlovo náměstí.

Podlahová plocha 122,3 m2, sklepní kóje 6 m2.
Rádi vám pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru zdarma.

Tento byt skrývá možnost luxusního bydlení na Vyšehradě, které jsou investicí do vaší budoucnosti. Pro osobní schůzku mne neváhejte kontaktovat.
----------------------------------------------------------------
We offer a newly renovated house to a high standard, with a practical 4+1 layout in the Neklanova residence, which is currently being completed, in the historical location of Prague Vyšehrad, a short distance from Náplavka with unlimited potential for reconstruction and within reach of all services.
You can reconstruct the layout of this apartment on the 4th floor according to your needs and ideas. These are two apartments next to each other that you can buy together or separately. 4 separate rooms, 2 bathrooms and a corridor with a total area of ​​122 m2.

The house is undergoing a total, complete renovation, including new backbone water, electricity and gas distributions, a new facade of the house, a newly built elevator and refurbished windows and doors. Each apartment has a new security entrance door, a gas boiler and new wiring is installed in the apartment. The floors in the apartment are original parquet, as are the beautiful wooden doors.

The surroundings stand out with a number of quality restaurants, cafes and a rich offer of cultural activities not only on the embankment, but also on Vyšehrad. The Výtoň tram station is located almost next to the house, from where you can get one stop to the Karlovo náměstí metro station.
Floor area 122.3 m2, cellar cubicle 6 m2.
We will be happy to help you arrange a mortgage loan for free.

This apartment hides the possibility of luxury living in Vyšehrad, which is an investment in your future. Do not hesitate to contact me for a personal meeting.

Číslo nabídky:382725Plocha užitná:122
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:4
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

4 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodStav objektu:Velmi dobrý
Topení:lokální plynovéBudova:Smíšená
Telekomunikace:Telefon, InternetVlastnictví:

Osobní

Doprava:vlak, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Martina Jandásková
Kontakt na makléře Ing. Martina Jandásková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.