RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem restaurace, 144 m2, Rožmberk nad Vltavou

15 000,00 Kč 

Rožmberk nad Vltavou

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k dlouhodobému pronájmu restauraci s penzionem v Rožmberku nad Vltavou.
Dům se nachází v turisticky velmi zajímavé lokalitě nad řekou Vltavou a přímo s romantickým výhledem na hrad Rožmberk.
Historický měšťanský dům se nachází v centru obce.
Celý objekt sestává ze dvou nadzemních podlaží, kdy v 1. NP je restaurace s cca 30ti místy, s barem, kuchyní a sociální zařízení a 2.NP se nachází 3 dvou až tří lůžkové pokoje, technická místnost a sklad prádla. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Celý objekt je vytápěn kotlem na tuhá paliva, napojen je na elektřinu, obecní kanalizaci a vodovod. Penzion má vlastní parkoviště pro tři OA.
Restauraci i pokoje je potřeba vybavit a provést na objektu drobné opravy, což je majitel ochoten zohlednit v ceně nájmu v prvních dvou letech nájemní smlouvy. Pro lepší představu: pokud by doložitelná počáteční investice nájemce činila 480.000,- Kč, činil by samotný nájem v prvních dvou letech z celkem požadovaných 35.000,- Kč za měsíc pouze 15.000 Kč za měsíc. Veškeré provedené investice by se po jejich zaplacení staly majetkem pronajímatele a ten by je nadále přenechal nájemci k užívání.
Vstup do restaurace je přímo z náměstí, do penzionu se vchází zadním vchodem ze zahrady, na které jsou tři vlastní parkovací místa pro hosty. Před restaurací je možné po domluvě s obcí provozovat venkovní zahrádku.
Celý objekt je vytápěn kotlem na tuhá paliva umístěném v přízemí domu. Sklad uhlí a dřeva se nachází za domem. Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.
Velmi atraktivní lokalita s velkým množstvím turistického vyžití: cyklostezky, lyžařský areál a vodní nádrž Lipno 15-25 km, Sternstein v Rakousku 20 km, Český Krumlov 20 km, hraniční přechod do Rakouska 13 km.
Informaci o prohlídkách a další informace získáte u makléře nabídky.

Číslo nabídky:382814Plocha užitná:144
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Stav objektu:Velmi dobrýBudova:Smíšená
Kateřina Mrhalová
Kontakt na makléře Kateřina Mrhalová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.