RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej obchodního prostoru, 126,5 m2, Horažďovice

2 680 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Horažďovice

Exkluzivně Vám nabízíme zděný objekt s komerčními prostory, který je od r. 1995 zkolaudován jako prodejna textilu. Nemovitost se nachází, v historickém centru Horažďovic a je památkově chráněná. Představuje unikátní investiční příležitost. Díky své výhodné poloze bude zajímavý pro podnikatele, kteří zde mohou okamžitě začít prodávat zboží různého druhu. Další možností využití objektu je rekolaudace na bydlení. Možnost vestavby 2 menších bytových jednotek, dělá z domu zajímavou investiční příležitost. Neméně zajímavou variantou, je vytvořit jednoduchou změnou dispozice rodinný dům, popřípadě bytovou jednotu s komerčním prostorem. Objekt byl v minulosti rekonstruován, stav je dobrý, je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu, zajištěno je i vytápění plynovým kotlem. Přístup je z veřejné komunikace. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, protéká zde řeka Otava a v blízkém okolí je mnoho přírodních krás.
Nemovitost je prodávána formou prodeje společnosti s ručením omezeným ECO-SELECT s.r.o. (100 % obchodní podíl). Stanete se tedy vlastníkem společnosti ECO-SELECT s.r.o., která vlastní dotčený objekt.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

V případě vícero zájemců, má prodávající právo vybrat kupujícího dle jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:383039Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Jednotka:za nemovitostStav objektu:Dobrý
Budova:Cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Irena Sokolová
Kontakt na makléře Mgr. Irena Sokolová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.