RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem rodinného domu, 72 m2, Doubek

33 000,00 Kč 

Doubek

Novinka k pronájmu v Doubku!
PŘÍMÝ ZÁJEMCE NEHRADÍ PROVIZI RK!

Máme zde jedinečnou nabídku pro všechny, kteří chtějí opustit ruch velkoměsta a touží po dostatku prostoru i zeleně! (ovšem taky nechtějí od vymožeností civilizace nechtějí nikam daleko! ;-)
Právě na tyto nové obyvatele se totiž těší nádherné stavení, které prošlo důkladnou rekonstrukcí. Majitelé ponechali ráz venkovského domu, který velmi účelně i esteticky zkombinovali s moderními vymoženostmi a technologiemi.

Slovem, které nabídku vystihuje, je "PROSTOR".
Platí to nejen pro obytnou jednotku o dispozici 2+1, která má spolu s praktickými úložnými prostory a koupelnou s WC (samostatné místnosti) plochu přes 71m2. Dál totiž můžete počítat s obdobně prostornou půdou, přístupnou z obytného prostoru a pro manuálně zručné a zaměřené jsou připraveny další desítky metrů čtverečních v rámci dílny/stodoly/garáže.

A co teprve v exteriéru!
Na překrásně vydlážděném dvoře (cca 420 m2) se studnou můžete zaparkovat vozy pro rodinu i hromady návštěv či zákazníků. Na něj pak naváže zahrada cca 4000m2 i se vzrostlými stromy.

Slova na tu krásu nestačí je třeba vše vidět naživo! Ať už máte zájem pustit se do permakultury, toužíte pod dílně/garáži nebo jen chcete vnímat ten venkovský "vibe" (a přeci jen oceníte blízkost Prahy a práci z domova, ke kterému patří spousta zeleně), tenhle dům si vás jistojistě získá!

Zavolejte, rádi vám vše ukážeme naživo. Těším se na vás!

Hledáme solidní nájemníky s vizí dlouhodobého pronájmu.
Nemovitost je ihned k nastěhování.
Přímý zájemce nehradí provizi RK.
Spolupráce s realitními makléři je vítána!

Číslo nabídky:383145Plocha užitná:72
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Jednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:Studna
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:Po rekonstrukci
Budova:Cihlová
Ing. Petr Šoupal
Kontakt na makléře Ing. Petr Šoupal

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.