RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 800 m2, Litvínov

890 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Litvínov

Nabízím Vám k prodeji stavební parcelu v OV o výměře 800 m².
Pozemek je mírně svažitý západním směrem, neoplocený, přístup je po nezpevněné komunikaci. Na pozemku se vyskytují jen částečně náletové křoviny. Přístup k pozemku je zajištěn přes pozemky p.č. 2297/3 a p.č. 2297/17, které jsou v podílovém spoluvlastnictví prodávajícího (podíl 1/12). Stavební povolení na příjezdovou cestu k pozemkům a inženýrským sítím, jsou již schváleny stavebním úřadem. Na financování příjezdové cesty k pozemkům a inženýrských sítí se budou podílet vlastníci dvanácti pozemků z této ulice. Předběžná cenová nabídka na realizaci je již hotova. Pozemek je zahrnutý do platného územního plánu v zoně bydlení v nízkopodlažní zástavbě.

Pozemek se nachází v okrajové východní zastavěné části obce v ulici K Louce. (v oblasti budoucí výstavby rodinných domů ,,Pod vodárnou,,). V obci je celková občanská vybavenost (restaurace, školky, školy, obchody, poliklinika), dopravní obslužnost je zajišťována zejména MHD i individuálně. Pracovní příležitosti jsou v místě a nebo nedalekém Mostě. Klidná lokalita rodinných domů vhodná pro nerušené bydlení.

Litvínov je druhé největší město okresu Most v Ústeckém kraji. Leží na úpatí Krušných hor, 10 km severně od okresního města Mostu, 35 km západně od krajského města Ústí nad Labem a přibližně 100 km severozápadně od Prahy. Zaujímá rozlohu 40,70 km², má 2 186 domů a žije zde přibližně 22 tisíc lidí.

Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná právě pro Vás.
Našim klientům zajistíme optimální variantu financování pro koupi této nemovitosti.
Inzerovaná cena za nemovitost je včetně právního servisu a provize RK.
V případě více zájemců, bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle

Číslo nabídky:383207Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Michal Novák
Kontakt na makléře Michal Novák

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.