RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 879 m2, Otnice

2 274 770,00 Kč  (Včetně provize RK)

Otnice

Prodáváme stavební pozemek o rozloze 879 m2 v malebné vesnici Otnice, která se nachází pouhých 22 km od centra Brna. Tento atraktivní pozemek se nachází v klidné části obce, a nabízí jedinečnou příležitost ke stavbě Vašeho vysněného domova. Nabízíme vám unikátní možnost výstavby domu, přičemž ideální variantou by mohl být elegantní bungalov.

V současnosti je pozemek bez inženýrských sítí a zpevněné cesty. Nabízíme kompletní servis od zajištění projektu, přes stavební povolení až po realizaci sítí a zpevněné příjezdové cesty. Celkové předpokládané náklady na tyto služby a realizaci činí 650 000 Kč.
Dále existuje možnost spolupráce na realizaci sítí s majitelem okolních pozemků určených pro developerskou výstavbu. Jedná se tak o mimořádnou investiční příležitost, s potenciálem realizace stavby již v roce 2025.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku. Pro více informací neváhejte kontaktovat nás na telefonním čísle 725 958 033, nebo na emailu: jan.sigmund@re-remax-czech.cz. Těšíme se na Vaši reakci a případnou spolupráci.

Číslo nabídky:383643Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:400 VDoprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Jan Sigmund
Kontakt na makléře Ing. Jan Sigmund

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.