RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 4971 m2, Úštěk

5 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Úštěk

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej  slunného, rovinatého pozemku o celkové rozloze 4.971 m2. Pozemek se nachází ve vyhledávané a žádané turistické lokalitě města Úštěk. Na větší části pozemku o rozloze 3500 m2 je dle územního plánu možnost výstavby rodinných domů, zbývající část pozemku o rozloze 1.471 m2  je územním plánem vedena jako sad, kde je možno vystavět chatky k rekreaci a to do 25 m2. 

U  příjezdové cesty na pozemek  se po levé straně nachází vodovodní přípojka DN 32. Prodávající mají také již schválené připojení elektřiny na tarif  32A, který je uhrazen. Termín zhotovení el. přípojky je stanoven na 20.09. 2024.

Město Úštěk leží severovýchodně od Litoměřic. Žije zde přibližně 2 900 obyvatel. Je tvořeno malým historickým jádrem, dvěma předměstími a 21 vesnickými místními částmi. Ve městě je veškerá občanská vybavenost, najdete zde základní školu, mateřskou školu, obchody, policii, zdravotní středisko, hasiče, městský úřad a další. Vlastní město leží na výrazném pískovcovém návrší v nadmořské výšce kolem 240 metrů na rozhraní CHKO České středohoří a Kokořínsko.
Městem prochází silnice I/15 a železniční trať Lovosice – Česká Lípa.
Nejhodnotnější částí města je jeho střed s mnoha zachovalými pozdně gotickými měšťanskými domy, prohlášený památkovou rezervací. Proto byl Úštěk nejednou využit jako kulisa k filmům (Kolja, Rebelové, Králíček Jojo ad.). V okolí města je malebná krajina s dalšími památkovými rezervacemi a severně od města se nachází velký rybník Chmelař, který je zároveň vyhledávaným přírodním koupalištěm.
Sousedními obcemi sídla jsou Levín, Žandov, Liběšice, Snědovice, Lovečkovice, Verneřice, Hoštka, Drahobuz, Tuhaň, Blíževedly a Kravaře. V případě zájmu, Vám rádi zprostředkujeme vhodné financování této nemovitosti.
Pro bližší informace nás prosím telefonicky  kontaktujte.

Číslo nabídky:383704Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 VDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Jana Nováková
Kontakt na makléře Jana Nováková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.