RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 4406 m2, Čebín

3 647,00 Kč  (Včetně provize RK)

Čebín

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek na okraji obce Čebín. Jedná se o parcelu č. 360/40 k.ú. Čebín, výměra 4406 m2. Pozemek má přibližný tvar trojúhelníku, s rozměry 86 x 70 x 97 m.

Dle platného územního plánu se pozemek nachází v ploše smíšené výrobní. Přípustné využití je stanoveno pro výrobu a skladování, včetně výroby zemědělské, a související, podmiňující nebo doplňující, využití, zejména občanské vybavení, veřejné prostranství, dopravní a technickou infrastrukturu, čerpací stanice pohonných hmot.

Podmínečně přípustně je pozemek možné využit na výstavbu FVE, pouze jako součást areálu. Výškové omezení stavby je 15 m, na pozemku lze postavit např dvě haly, v rozměrech 25x60 m a 23 x 30 m, s celkovou výměrou 2200 m2.

Veškeré inženýrské sítě se nacházejí v těsné blízkosti pozemku.

Obec Čebín je vzdálená 20 km severozápadně od Brna, disponuje širokou občanskou vybaveností, jako je např. MŚ a ZŠ, zdravotní středisko, pošta, potraviny, lékárna, řeznictví Jůza, restaurace, sportovní organizace jednota Sokol, FC Čebín, Orel Čebín, skautský oddíl, sportovní areál Čebínka s tenisovými kurty, fotbalovým a volejbalovým hřištěm. Od října 2023 zprovozněný obchvat obce zde zásadním způsobem zlepšil kvalitu bydlení. Další výhodou je také možnost dopravy vlakem.

Číslo nabídky:384618Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Doprava:vlak, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Marek Bělský
Kontakt na makléře Marek Bělský

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.