RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1045 m2, Dřetovice

5 329 500,00 Kč  (Včetně provize RK)

Dřetovice

Nabízíme vám stavební pozemek, který vám otevře dveře ke snům o dokonalém domově.

Nachází se v tiché a rodinné čtvrti, kde klid a bezpečí jdou ruku v ruce s pohodou a příjemnou atmosférou. S tímto pozemkem můžete začít budovat nejen dům, ale i novou kapitolu vašeho života.

Parcela o celkové výměře 1045 m2 je určena k výstavbě rodinného domu v klidné obci Dřetovice. Parcela je dle územního plánu obce definována jako „plochy smíšené obytné - venkovské“ tzn. je určena pro výstavbu rodinného domu.

Podmínky prostorového uspořádání:
- Maximální výška obytných objektů 2NP včetně podkroví
- Maximální výška k hřebeni 12 metrů
- Zastavěná plocha pozemku max. 90 %

Obec momentálně buduje kanalizaci v celé obci. Napojení na obecní vodovod, elektřinu a kanalizaci je v procesu řešení.

Ke koupi je také vedlejší parcela č. 100/83 s rovněž identickou výměrou, což znamená možnost zakoupení obou pozemků.

Umístění pozemku v klidné a bezpečné lokalitě představuje ideální prostředí pro rodinné bydlení. Toto místo poskytuje jedinečnou příležitost k realizaci vlastních stavebních snů a přání a zároveň přináší investiční potenciál pro budoucnost. Kromě toho poskytuje nádherný výhled do okolní krajiny a přírodního prostředí, zajišťující zážitek z klidného a odlehlého bydlení.

Mezi hlavní výhody tohoto pozemku patří ideální velikost a tvar, klidná lokalita a dobrá dopravní dostupnost do Prahy. Nájezd EXIT 9 dálnice D7 vzdálen jen 5 minut autem. Na „Evropské“ jste za 12 minut jízdy autem. Další velké pozitivum je Obchodní centrum Stehelčeves, které se aktuálně staví v blízkosti EXITu 9, kde naleznete obchody Billa, DM drogerie, Popeyes a další. S tím je spojeno zvýšení počtu linek autobusového spojení Dřetovice - Kladno, linka č. 629.

Obec Dřetovice má zhruba 500 obyvatel a nabídne základní občanskou vybavenost (školka, restaurace, fotbalový klub TJ Sparta Dřetovice, SDH, knihovna) a dopravní obslužnost, která je zařízena autobusy a železnicí. Dřetovice se nachází v blízkosti větších měst (Kladno, Buštěhrad, Slaný) a zároveň je obklopena malebnými lesy, poli a potokem, které tvoří dokonalou kulisu pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Dřetovice jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od rušného života ve městě a chtějí si užít klidného prostředí.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Číslo nabídky:384871Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Helena Pinďáková
Kontakt na makléře Helena Pinďáková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.