RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1032 m2, Vrskmaň

7 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vrskmaň

Dovolujeme si Vám představit jedinečnou nabídku moderního bydlení s velkorysou výměrou pozemku v obci Vrskmaň, stále na dosah všem potřebným službám a občanské vybavenosti. Na pozemku (vedeném jako orná půda) o rozloze 1.032 m2 se nachází rozestavěný (nezkolaudovaný) rodinný dům koncipovaný jako moderní a energeticky úsporný, o dispozici 5kk s garáží 26 m2, a o celkové podlahové ploše 136 m2 (191 m2 užitné plochy).
Dům je postaven z cihel s minerální vatou, tudíž se nemusí dále zateplovat.
U každého okna příprava na venkovní žaluzie, pro které je natažena i příprava elektro ovládání do každého pokoje.
Okolo domu je v zemi nataženo drenážní potrubí, které je staženo k retenci, a tímto zabraňuje zdržování vody okolo domu. Samozřejmostí je také napojení na veřejnou kanalizaci.
Střecha je vazníková, v podkroví dvě místnosti které jsou přístupné z chodby a z garáže. Tyto dvě místnosti lze využít např. jako úložný prostor.
Jako střešní krytina je použita betonová taška. Izolace nad stropem minerální vata 20cm.
Komín je značky SCHIDEL, který má v sobě zabudované přisávaní ke krbové vložce.
V domě jsou hotové omítky a podlahy, vinylová podlaha do celého domu je v ceně, a stropní konstrukce, izolace i folie jsou z velké části hotové.
Materiál potřebný pro dokončení stropů je součástí prodeje a je uskladněn v garáži. SDK do celého domu samozřejmě koupelna voděodolný (zelený), a také protipožární (červený).
Okna jsou plastová s trojsklem, v obývacím pokoji jsou veškerá okna hliníková, a to včetně HS Portálu, také s trojsklem. Vchodové dveře jsou hliníkové s bezpečnostním zámkem do všech stran.
Vytápění domu bude zajištovat elektrické podlahové vytápění, každá místnost je ovládána samostatně svým termostatem, a lze ovládat přes wifi. Vytápění je energeticky nenáročné a komfortní. Připojení plynu na pozemku není k dispozici.
Veškeré rozvody vody a odpadu jsou v domě hotové, a dům je propojen s retenční nádrží, která je umístěna na pozemku s objemem 12m3.
V koupelnách jsou instalovány podmítkové moduly pro wc zn. GEBERIT , celkem 2x koupelna.
Baterie ve sprše a ve vaně mají podmítkové moduly značky GROHE.
Hrubé rozvody elektřiny jsou kompletně realizovány, a do každé místnosti je dotažený SLP internet, tv, satelit.
V domě jsou na slaboproud použity kvalitní odstíněné kabely, aby nedocházelo ke ztrátě dat. V technické místnosti je osazen velký rozvaděč o kapacitě 96 modulů, což je dostačující.
Pro rezervu jsou připraveny chráničky, mohou se dotáhnout bez sekání kabely jak na půdu, tak i ven z domu na zahradu. Není problém s dotažením elektra např. pro zahradní domek, osvětlení, bazén apod.
Chlazení je v domě také vyřešeno - do každé místnosti je natažená příprava pro multisplitové chlazení, a odvod kondenzátu je zajištěn podomítkovými sifony, tímto je zabráněno jakémukoliv zápachu z klimatizace. Předložení kompletní dokumentace samozřejmostí.

Neváhejte se na mě obrátit, rád Vám na vše odpovím, a můžeme se společně domluvit na termín prohlídky.

Číslo nabídky:384909Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceElektřina:230 V
Doprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Radek Chloupek
Kontakt na makléře Radek Chloupek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.