RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 805 m2, Svitavy

1 449 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Svitavy

Nabízím k prodeji pozemek (zahradu) o celkové výměře 805 m2, na kterém může být postavený objekt pro rodinnou rekreaci, nebo menší rodinný domek ve Svitavách v části obce Předměstí.
Na pozemku stojí zděný objekt s číslem evidenčním - evidovaný jako jiná stavba, na zast. ploše 32 m2, sloužící ke skladu nářadí. Stavba je v původním dobře udržovaném stavu.
Zahrada bez objektu má výměru 773 m2, nachází se v menší chatové oblasti směrem na Moravskou Třebovou v lokalitě Za Jatkami. Oblast navazuje na průmyslovou zónu a obchodní centra včetně UNI HOBBY. Přístup k pozemku je po zpevněné cestě, v současné době se v okolí dodělává nový kruhový objezd s napojením na obchvat kolem Svitav.
Pozemek celý oplocený se vstupní brankou a bránou, je rovinatý, zatravněný, kolem plotu se nachází ovocné stromy. Pozemek je pravidelně udržovaný - sekaný.
Na pozemek je dovedena vodovodní přípojka s vlastním vodoměrem a elektřina. U stavby je vybudována nová odpadní nádrž na dešťovou vodu.
Pozemek je vhodný pro všechny, kdo rádi zahradničí, nebo odpočívají na klidném místě, nebo hledají vhodný pozemek pro klidné trvalé bydlení s výstavbou menšího domku.
Dostupnost do této lokality je cca 2 km přímo z centra města.

Číslo nabídky:385261Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaElektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Hana Roušarová
Kontakt na makléře Hana Roušarová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.