RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej lesa, 24664 m2, Radimovice

880 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Radimovice

Nabízíme exkluzivně dva pozemky na okraji obce Radimovice u Sychrova. Rovinatý lesní pozemek, výměra 21216 m2, převážně listnatý porost do výšky 10m, z menší části vysázená smrková školka. Ovocný sad, částečně svažitý, výměra 3403 m2, starší třešně, jabloně. Pozemky přiléhají podélně z jedné strany k orné půdě, z druhé strany se mírně svažují k železniční trati Praha-Turnov-Liberec. Trať vede úvozem pod úrovní krajiny a směrem do vsi pokračuje tunelem. K pozemkům vedou ze dvou stran přístupové cesty, obecní a soukromá, současných majitelů. Směrem od obce k lesu jsou postupně vyměřovány pozemky, plánované k budoucí výstavbě rodinných domů. Radimovice a Sychrov jsou atraktivní lokality, historicky, turisticky, malebným okolím a dostupností rychlostní silnice Liberec-Praha do 5 min. Pozemky zde mají významný potenciál.

Číslo nabídky:385452Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Jana Zvárová
Kontakt na makléře Mgr. Jana Zvárová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.