RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 3345 m2, Evaň

6 690 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Evaň

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu v obci Evaň u Libochovic. Pozemek je o rozloze 3345 m2 . Nachází se v proluce mezi domy u hlavní silnice z obce Evaň směrem na Peruc. V současnosti je používán jako zahrada. Jedná se mírně svažitý pozemek ve tvaru obdélníku o rozměrech zhruba 26 x 132 m. Je částečně oplocený. Pozemek navazují plynule na stávající zástavbu, leží jihozápadně od historického jádra vesnice. Na pozemku je elektrika 220V i 380V a voda.
Splňte si svůj sen o krásném, novém domově v klidném místě. Ne každému se podaří spokojeně žít v zelené krajině kousek od luhů a hájů, v obci, jejíž počátky se datují do 14. století, mít v dosahu velké množství historických památek, cyklostezek a možností vycházek, poslouchat zpěv ptáků a kochat se přírodou, přitom však být 3 km v dosahu města Libochovice, města s plnou občanskou vybaveností včetně školy, školek, obchodů, restaurací i pracovních příležitostí.

Číslo nabídky:385589Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Václav Zeman
Kontakt na makléře Ing. Václav Zeman

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.