RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1542 m2, Doubravčice

4 500,00 Kč  (Včetně provize RK)

Doubravčice

Nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek o rozloze 1 542 m² v malebné obci Doubravčice. Tento pozemek představuje ideální příležitost pro realizaci vašeho snu o bydlení v harmonii s přírodou. Pozemek je vhodný pro výstavbu jednoho až tří bytových domů ve stylu venkovského stavení s podmínkou červené sedlové střechy, což zaručuje zachování tradičního a estetického vzhledu lokality. Zastavitelnost pozemku je 30 %, což nabízí dostatek prostoru pro zahradu a rekreační plochy, které doplní váš nový domov.

V průběhu června dojde k instalaci přípojek na tlakovou kanalizaci, což zvýší komfort bydlení. Pozemek již disponuje přivedením obecního vodovodního řádu, studní pro zajištění dostatečného množství vody a elektřinou, což zajišťuje veškerou potřebnou infrastrukturu pro pohodlné bydlení.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vytvořit si domov na klidném a příjemném místě, které kombinuje všechny výhody venkovského života s pohodlím moderní infrastruktury. Váš nový domov v Doubravčicích na vás čeká!

Číslo nabídky:385602Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Voda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovod

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Marcela Kvízová
Kontakt na makléře Marcela Kvízová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.