RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 130 m2, Roudnice nad Labem

6 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Roudnice nad Labem

Hledáte bydlení v přírodě, na velkém pozemku, přitom ale stále ve městě? Takových příležitostí moc není!
Nabízíme k prodeji rozestavěný patrový dům v srdci Podřipska – v Roudnici nad Labem, kde na rozlehlém pozemku o velikosti 2 685 m2, zastavěné ploše 71 m2 a užitné ploše 130 m2 najdete unikátní velký pozemek s maximálním soukromím. Budete zde bydlet zcela sami, bez sousedů a s výhledem na památnou horu Říp!
Stávající stavební povolení z 80 let je platné pro dům a jímku, a proto můžete okamžitě stavět dle daného projektu či případně zažádat v rámci původní výměry o jeho změnu. Zavedení elektrické přípojky je předschváleno (ČEZ), vodovodní potrubí až do domu, platné stavební povolení pro novou vodoměrnou šachtu a přípojku.
V přízemí domu je plánována kuchyně, obývací pokoj a koupelna. V podkroví – dvě ložnice s půdními prostory. Dům je kompletně podsklepený, což otevírá možnost vytvoření dalšího obytného prostoru a získání další přidané hodnoty.
Z Roudnice se díky blízkému nájezdu na dálnici dostanete na hranici Prahy za cca. 25 min vozem, například do OC Leťnany to je 35 min. Na druhou stranu třeba do Drážďan je to 70 min.
V docházkové vzdálenosti je celá občanská vybavenost – mateřské, základní a střední školy, centrum, zámek, městský úřad či pošta. Dále je zde nemocnice, kulturní dům s kinem, síť obchodů (Kaufland, Billa, Penny, Tesco, Rossman, DM) autobusové a vlakové nádraží. Pro sportovněji založené budou zajímavostí turistické trasy Podřipska či sportovní areály – zimní stadion, atletický stadion, tenisové kurty, basketbalové haly, skatepark, veslařský a kanoistický oddíl na Labi, cyklistická stezka Praha – Drážďany, plavecký bazén...
Využijte této příležitosti a začněte další kapitolu vašeho životního příběhu na této unikátní adrese.
Pro bližší informace a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:385831Plocha užitná:130
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:Ve výstavběBudova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Petr Jelínek
Kontakt na makléře Petr Jelínek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.