RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2055 m2, Zdiby

Informace u makléře

Zdiby

Představuji Vám výjimečný pozemek o celkové ploše 2055 m2. Pozemek se skládá z rovinaté části, zastavěné části a části svažité směrem k řece Vltavě.

Rovinatá část byla doposud využívána jako zahrada, nyní již jen se zbytkem starých ovocných stromů - jabloní. Na zastavěné části je zbudována rekreační, částečně podsklepená dvoupodlažní chata o užitné ploše 45m2, dále pak samostatná dílna s velmi zachovalým rozsáhlým sklepem a suchým záchodem.

Svažitá část je zalesněná, převážně vzrostlými listnatými stromy.

Pozemek se nachází v Brnkách, v části obce Zdiby, v zástavbě rodinných domů a rekreačních chat. K tomuto pozemku existuje návrh dřevostavby z dílny architekta stávajících majitelů, kteří zde plánovali postavit rodinný dům. Nespornou výhodou tohoto pozemku je skutečnost, že ve výhledu plánovaného domu již nemůže vzniknout žádná další stavba.

Pozemek je částečně zasíťovaný (elektřina, voda) V rámci projektu byla naplánována čistička odpadních vod. Podmínky pro stavbu nového domu jsou 50% přes půdorys původní nemovitosti, max. však 15% pozemku.

Původní oblast rekreačního rázu se mění v zástavbu originálních rodinných domů ve velice klidném prostředí. Láká sem optimální dostupnost, občanská vybavenosti blízké obce Zdiby, přesto výjimečné prostředí nad údolím Vltavy. Doporučuji osobní prohlídku.

Číslo nabídky:385891Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Ing. Maryla Štarhová
Kontakt na makléře Ing. Maryla Štarhová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.