RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem bytu 2+1, 55 m2, Litoměřice

14 000,00 Kč 

Litoměřice

Byt se nachází ve 3 poschodí 4.poschoďového domu, stojící na uliční čáře ul. Mrázova. Na patře jsou tři byty a ne každý má balkon. Tento byt vám nabídne dispozici 2+1 s balkonem do vnitrobloku - směrem k mateřské školce. Kuchyň a jeden z pokojů pak mají okna do ulice. Díky plastovým oknům je hlučnost omezena na minimum. O ostatním si lze udělat vlastní představu dle přiložených fotek. Nyní k podmínkám nájmu.

Oproti podpisu smlouvy je požadováno - úhrada kauce ve výši dvou nájmů vratná při řádném předání bytu zpět Pronajímateli, úhrada prvního nájemného včetně záloh za energie a úhrada provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. Další z podmínek nájemní smlouvy je úhrada nájemného do 23 dne v daném měsíci za měsíc následující (tedy platba nájmu dopředu). Samozřejmostí je zřízení si trvalého bydliště, popř. není problém menší zvířecí společník. Dogu nebo bernardýna by Pronajímatel asi neuvítal. Byt je vhodný pro 2 až 3 osoby. Omlouvám se těm, kteří hledají byt například pro čtyři či více osob. Tento byt není ani pro takový počet osob dispozičně vhodný. V místě se nachází večerka - 40 m, centrum města 10 minut chůzí, školka za domem a zdravotní středisko na sídlišti Střed.

Číslo nabídky:386098Plocha užitná:55
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4
Podkategorie:

2 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:DobrýTopení:ústřední dálkové
Budova:CihlováVlastnictví:

Osobní

Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Aleš Čížek
Kontakt na makléře Aleš Čížek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.