RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 8942 m2, Červené Pečky

6 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Červené Pečky

Máte před sebou jedinečnou příležitost získat celý soubor pozemků s celkovou výměrou 8 942 m2, nacházející se v krásné lokalitě. Z této plochy je 1 358 m2 zařazeno dle územního plánu do zóny venkovského bydlení, což zajišťuje široké možnosti využití. Na navazující zahradě najdete vzrostlé ovocné stromy, které přidávají nemovitosti na kouzlu a atmosféře. Ostatní pozemky jsou využívány jako orná půda, což nabízí perspektivu pro hospodaření nebo další rozvoj. Součástí tohoto komplexu je také původní rodinný dům, který představuje skvělý potenciál pro obytné využití.
Voda je zajištěna studnou a v komunikaci před pozemky je vodovodní řad. Elektrická přípojka je k dispozici. Kanalizace v obci není.
Tento celek pozemků nabízí široké spektrum možností včetně hospodaření, podnikání, bydlení a dalšího. V neposlední řadě představuje zajímavou investici, protože pozemky navazují na již zastavěnou část obce.
Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost investovat do rozsáhlého pozemkového komplexu s mnoha možnostmi využití a perspektivou budoucího rozvoje!
Pro více informací, či sjednání prohlídky volejte makléřku nabídky Martu Sýkorovou 720 704 593.

Číslo nabídky:386415Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaElektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Marta Sýkorová
Kontakt na makléře Marta Sýkorová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.