RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2090 m2, Dřetovice

10 659 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Dřetovice

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek, který vám otevře dveře ke snům o dokonalém domově.

Nachází se v tiché a rodinné čtvrti, kde klid a bezpečí jdou ruku v ruce s pohodou a příjemnou atmosférou. S tímto pozemkem můžete začít budovat nejen dům, ale i novou kapitolu vašeho života.

Pozemek, který se skládá ze dvou stavebních parcel, má celkovou výměru 2090 m2. Je určen k výstavbě rodinného domu v klidné obci Dřetovice. Parcely jsou dle územního plánu obce definovány jako „plochy smíšené obytné - venkovské“, což znamená, že jsou určeny pro výstavbu rodinného domu.

Podmínky prostorového uspořádání:
- Maximální výška obytných objektů 2NP včetně podkroví
- Maximální výška k hřebeni 12 metrů
- Zastavěná plocha pozemku max. 90 %

Obec Dřetovice aktuálně realizuje výstavbu kanalizace po celé obci, přičemž smlouva o budoucí přípojce je již podepsána a zaplacena. Elektřina je již dostupná díky plně funkční přípojkové skříni. Připojení pozemku na obecní vodovod je v pokročilém stádiu a brzy bude dokončeno. Budoucí majitelé se mohou těšit na kompletní dostupnost těchto inženýrských sítí, což výrazně zvyšuje atraktivitu této nemovitosti.

Umístění pozemku v klidné a bezpečné lokalitě představuje ideální prostředí pro rodinné bydlení. Toto místo poskytuje jedinečnou příležitost k realizaci vlastních stavebních snů a přání a zároveň přináší investiční potenciál pro budoucnost. Kromě toho poskytuje nádherný výhled do okolní krajiny a přírodního prostředí, zajišťující zážitek z klidného a odlehlého bydlení.

Mezi hlavní výhody tohoto pozemku patří ideální velikost a tvar, klidná lokalita a dobrá dopravní dostupnost do Prahy. Nájezd EXIT 9 dálnice D7 vzdálen jen 5 minut autem. Na „Evropské“ jste za 12 minut jízdy autem. Další velké pozitivum je Obchodní centrum Stehelčeves, které se aktuálně staví v blízkosti EXITu 9, kde naleznete obchody Billa, DM drogerie, Popeyes a další. S tím je spojeno zvýšení počtu linek autobusového spojení Dřetovice - Kladno, linka č. 629.

Obec Dřetovice má zhruba 500 obyvatel a nabídne základní občanskou vybavenost (školka, restaurace, fotbalový klub TJ Sparta Dřetovice, SDH, knihovna) a dopravní obslužnost, která je zařízena autobusy a železnicí. Dřetovice se nachází v blízkosti větších měst (Kladno, Buštěhrad, Slaný) a zároveň je obklopena malebnými lesy, poli a potokem, které tvoří dokonalou kulisu pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Dřetovice jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od rušného života ve městě a chtějí si užít klidného prostředí.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.

Číslo nabídky:386626Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 VDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Helena Pinďáková
Kontakt na makléře Helena Pinďáková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.