RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2218 m2, Svatý Mikuláš

2 186,00 Kč  (Včetně provize RK)

Svatý Mikuláš

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek v malebné obci Svatý Mikuláš, okres Kutná Hora. Tento unikátní pozemek s rozlohou 2 218 m² je ideální pro ty, kteří sní o výstavbě vlastního rodinného domova v klidném a přírodně bohatém prostředí. Větší část pozemku je určena pro výstavbu rodinného domu, kde si můžete splnit svůj sen o domově podle vlastních představ. Součástí pozemku je také částečně ochranné pásmo zeleně, které zaručuje dostatek soukromí a klidu, a zároveň poskytuje krásný výhled na okolní krajinu.

Významnou výhodou tohoto pozemku je možnost připojení k inženýrským sítím – voda, kanalizace, elektřina, plyn – což usnadní výstavbu a zajistí pohodlné bydlení. V obci Svatý Mikuláš je k dispozici školka, což ocení rodiny s malými dětmi. Pro starší děti je základní škola ve vedlejší obci Nové Dvory, což zajišťuje snadný přístup k vzdělání. Nechybí ani základní občanská vybavenost, včetně obchodu s potravinami, který uspokojí vaše každodenní potřeby.

Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě s vynikající dostupností a kompletní občanskou vybaveností v dosahu. Nezmeškejte jedinečnou příležitost vytvořit si domov přesně podle svých představ v této žádané lokalitě.

Číslo nabídky:386632Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Odpad:kanalizaceVoda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovod

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Marcela Kvízová
Kontakt na makléře Marcela Kvízová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.