RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1054 m2, Srbice

2 212 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Srbice

K prodeji nabízím rovinatý stavební pozemek o výměře 1.054 m2 v rozrůstající se obci Srbice sousedící s Teplicemi. Stavební pozemek (skládající se z parcely 181/124 a 181/125) je určen pro výstavbu rodinného domu. Kompletní Územně plánovací informace bude k dispozici od května.

Výhodou pozemku je, že není v záplavové oblasti, nejsou zde přítomna žádná věcná břemena, ani jiná právní či technická omezení.

K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta ve vlastnictví obce. Obecní vodovodní řád a kanalizace se nachází v pozemní komunikaci před pozemkem. Přípojka elektřiny je na hranici pozemku.

Kompletní občanskou vybavenost najdete v sousedních Teplicích. Ve vedlejší obci Modlany pak najdete např. potraviny, poštu, MŠ, sportoviště, úřad či restauraci.

V případě zájmu o bližší informace mne kontaktujte.
Vojtěch Piruchta

Číslo nabídky:386742Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizace

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bc. Vojtěch Piruchta
Kontakt na makléře Bc. Vojtěch Piruchta

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.