RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 45 m2, Zdiby

Informace u makléře

Zdiby

V zastoupení majitele Vám nabízím dvoupodlažní rekreační chatu 45 m2 na pozemku o celkové ploše 2055 m2. Pozemek se skládá z rovinaté části, zastavěné části a části svažité směrem k řece Vltavě - přírodnímu parku Dolní Povltaví.

Rovinatá část byla doposud využívána jako zahrada, nyní již jen se zbytkem starých ovocných stromů - jabloní. Na zastavěné části je zbudována nabízená rekreační, částečně podsklepená chata, dále pak samostatná dílna s velmi zachovalým rozsáhlým sklepem a suchým záchodem.

Svažitá část je zalesněná, převážně listnatými, vzrostlými stromy.

Chata se nachází v Brnkách, v části obce Zdiby, v zástavbě rodinných domů a rekreačních chat, přesto však nabízí jedinečné soukromí. Do chaty je zavedena elektřina, voda je přivedena k chatě. K dispozici je návrh dřevostavby z dílny architekta stávajících majitelů, kteří zde plánovali postavit rodinný dům. Podmínky pro stavbu nového domu jsou 50% přes půdorys původní nemovitosti, max. však 15% pozemku.

Optimální dostupnost z Prahy, občanská vybavenost blízké obce Zdiby, možnost rozšíření chaty nebo případná možná přestavba na rodinný dům dělá z této nabídky velmi zajímavou příležitost.

Číslo nabídky:386777Plocha užitná:45
Kategorie:

Chaty

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitostVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:Dobrý
Budova:Dřevěná
Ing. Maryla Štarhová
Kontakt na makléře Ing. Maryla Štarhová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.