RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 109 m2, Solenice

4 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Solenice

Jedná se o rozestavěnou, nedokončenou a nezkolaudovanou dvoupodlažní budovu o zastavěné ploše 146 m2 s pozemky o celkové ploše 836 m2 v obci Solenice, dle územního plánu obce jsou pozemky ve stabilizované ploše - bydlení v rodinných domech. V obci Solenice je obecní vodovod a kanalizace, není však vodovod a kanalizace zatím dovedena do části obce, kde se pozemek a dům nachází. Na pozemku je vrt jako zdroj vody. Stavba byla zahájena v roce 1992. Jedná se o budovu s jedním podzemním, jedním nadzemním podlažím a půdou. Z venkovní strany je budova nezateplená ani není omítnutá, obvodové zdi jsou z porothermu 45 cm.
Přízemí je dispozičně řešeno jako 4+kk s koupelnou a WC. Dispozice jednotlivých podlaží jsou v přiložených plánkách.
Valbová střecha se střešní krytinou Bramac.
Nemovitost se nachází v krásném prostředí Orlické přehrady s dobrou dostupností. Veškerá občanská vybavenost v obci. Místním obyvatelům i návštěvníkům slouží pošta, veřejný vodovod, kanalizace s napojením na čističku odpadních vod, dobrá dopravní obslužnost, obecní knihovna, mateřská i základní škola, koupaliště, sportovní hřiště, tělocvična, ordinace lékaře i stomatologa a mnoho dalších objektů a služeb.
Pracovní příležitosti se nabízejí v oblasti turistického ruchu, rekreačních zařízení a navazujícího hoteliérství a stravování.

Číslo nabídky:386871Plocha užitná:109
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Ve výstavbě
Budova:Cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Stanislav Svatek
Kontakt na makléře Ing. Stanislav Svatek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.