RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej restaurace, 986 m2, Krupka

Informace u makléře

Krupka

Nabízíme k prodeji restauraci s úžasným investičním potenciálem v klidné lokalitě obce Krupka, části obce Unčín. Tato nemovitost se nachází na adrese Fučíkova 70 a je obklopena malebnou přírodou, což ji činí ideálním místem pro podnikání. S rozlohou zastavěné plochy 676m² a užitnou plochou 986m², tento dvoupodlažní objekt nabízí dostatek prostoru pro rozvoj vašeho podnikání. K zavedené restauraci naleží i bytová jednotka.
Celková plocha pozemku je 1669m2

Díky dobrému stavu objektu a částečnému vybavení je zde možnost okamžitého zahájení provozu či investice do modernizace. Restaurace nabízí x parkovacích míst pro vaše zákazníky. S dostupností dálkového vodovodu, elektřiny 230 V a asfaltové vozovky je zajištěna pohodlná infrastruktura pro vaši investici.

Možnost vizualizace a rozšíření nabídky, přináší další potenciál pro zvýšení návratnosti investice. Město Krupka, jehož částí je Unčín, je navíc zařazeno do seznamu UNESCO, což zvyšuje atraktivitu této lokality pro investory.

Tato restaurace nabízí nejen výjimečnou polohu a prostorné prostory, ale také vynikající příležitost pro investici s dlouhodobým výnosem. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:386940Plocha užitná:986
Kategorie:

Ubytování

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:Dobrý
Budova:SmíšenáDoprava:silnice, MHD, autobus
Milan Vršecký
Kontakt na makléře Milan Vršecký

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.