RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 821 m2, Babice u Rosic

3 481,00 Kč  (Včetně provize RK)

Babice u Rosic

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 821 m2, v obci Babice u Rosic, okres Brno – venkov.

Tento pozemek se nachází v okrajové části obce. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako orná půda, ale dle platného územního plánu je označen jako individuální plocha k bydlení, s možností zastavění ze 40 % a výškovým omezením stavby 1 NP + obytné podkroví.

Pozemek má obdélníkový tvar, s uliční šíří 14 m a délkou přibližně 60 m, navazuje na asfaltovou komunikaci. Elektrické vedení se nachází na protější straně komunikace, nápojný bod na vodu je ve vzdálenosti přibližně 70 m.

Babice u Rosic jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, přibližně 20 km od Brna. Rozkládají se v Boskovické brázdě a je součástí mikroregionu Kahan. Žije zde 789 obyvatel. Zástavba obce se v současnosti skládá ze čtyř urbanisticky nesouvisejících částí, jimiž jsou původní vesnice, blízký areál bývalého JZD, dále budovy areálu dolu Ferdinand a nakonec nejnovější a nejsevernější zástavba, která urbanisticky souvisí se zástavbou sousední obce Zastávky.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v sousedním městě Rosice u Brna.

Pozemek je prost jakýkoliv právních vad.

Číslo nabídky:387287Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Odpad:ČOV pro celý objektDoprava:vlak, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Marek Bělský
Kontakt na makléře Marek Bělský

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.