RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem výrobního prostoru, 10046 m2, Kutná Hora

70,00 Kč 

Kutná Hora

Exkluzivně nabízíme pronájem skladových a výrobních hal, budov s kancelářemi se sociálním zázemím a venkovní zpevněnou plochu. To vše o rozloze 10 046 m2, kdy 4 046 m2 jsou haly, sklady, budova (od 70,- Kč/m2/měsíc do 90,- Kč/m2/měsíc) a 6 000 m2 je venkovní zpevněná plocha (20,- Kč/m2/měsíc).

Průmyslový areál se nachází v okrajové části města Kutná Hora, při hlavní silnici, směr Kutná Hora - Čáslav. Tento areál má z hlediska umístění a komerční využitelnosti velmi výhodnou polohu v ČR. V okolí převažují výrobní objekty. Příjezd do areálu je po asfaltové komunikaci, kdy vjezd střeží agentura a kamerový systém.

Výrobní haly mají betonové základy, svislé konstrukce, ocelové sloupy, bez stropu, krytina plech, krov ocelové vazníky, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, opláštění makrolon, podlaha beton, elektroinstalace, vytápění formou plynových zářičů a jeřábové dráhy. Konstrukce dosahují 6,4 m výšky.

Výrobní budova byla postavena r. 1988 jako výrobní prostor s kotelnou. Nyní je budova využívána jako výrobní. V 1. NP se nachází šatny, dílny, stříkací kabina, lakovna a technické místnosti. Do 2. NP je vstup po schodišti, kde jsou šatny, kanceláře, kuchyň, sociální zařízení, dílna a sklad. Konstruktivní výška 1. NP je 5 m a 2. NP 3,30 m. Před rokem byla vyměněna původní okna za plastová a bylo provedeno zateplení celého pláště budovy, včetně venkovní úpravy fasády, nová třešní krytina a hromosvod.

Objekt je napojen na elektřinu, vodovodní řád, kanalizaci a VZP. Majitel disponuje vlastní trafostanicí v objektu.
Dostupnost průmyslového areálu je po silnici označené č. I/38 (směr Kolín, HB), po silnici č. 2 (směr Pardubice, Praha), nebo dálnice E67 (směr Praha, HK), a E50 (směr Praha, Brno). Areál je zároveň vhodný pro příjezd a parkování TIR.

Prostory lze pronajmout ½. Majitel preferuje zájemce, který bude mít zájem o kompletní nabídku.
Cena je na vyžádání a přesná bude stanovena, dle dalších smluvních podmínek.

Kontaktujte makléře nabídky na tel. čísle: +420 604 760 411 nebo na emailové adrese: ilona.cerna@re-max.cz.

Číslo nabídky:387342Kategorie:

Komerční

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Jednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Velmi dobrý
Topení:lokální plynovéBudova:Smíšená
Doprava:dálnice, silnice
Ilona Černá
Kontakt na makléře Ilona Černá

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.