RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 680 m2, Opatov

1 590,00 Kč  (Včetně provize RK)

Opatov

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemky v klidné části obce Opatov, s krásným výhledem. Pozemek lze velikostně změnit. Aktuálně nejsou pozemky vyměřeny geometrickým plánem, tudíž si lze zvolit i velikost pozemku. Stavební pozemek je územním plánem určen k venkovskému bydlení se zastavitelností max. 40%.
Vedení vodovodu je zřízeno souběžně s příjezdouvou obecní komunikací. Odpady budou řešeny domovní čističkou se vsakem nebo jímkou na vyvážení.

V obci se nachází mateřská i základní škola, supermarket, restaurace, sportoviště, autobusová i vlaková zastávka, pracovní příležitosti, ...
Kompletní občanská vybavenost i více pracovních příležitostí naleznete ve Svitavách, vzdálených 9 km (cca 10 minut autem do obchodní zóny).

K prodeji je i pozemek s výměrou 969 m2, jako samostatná parcela, umístěný při příjezdové komunikaci. O ceně tohoto pozemku se informujte u makléře nabídky.

Číslo nabídky:388237Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Zdeněk Podlezl
Kontakt na makléře Zdeněk Podlezl

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.